Jak odgrodzić balkon od sąsiada

Project Description

Jak odgrodzić balkon od sąsiada – jak osłonić się od sąsiadów ?

zkoda, że ​​nie możemy kontrolować przestrzeni otaczających nasze nieruchomości. I chociaż mogliśmy cieszyć się latami pięknego sanktuarium na podwórku, jeden projekt przebudowy od sąsiada z sąsiedztwa może sprawić, że poczujemy się, jakby nasze przestrzenie na zewnątrz zostały zrujnowane.

Jak odgrodzić balkon od sąsiada

LOCATION
Melbourne, Australia
SURFACE AREA
450.000 m2
VALUE
$25 000 000
COMPLETED
February 20-2-2017
ARCHITECT
Daryl Dixon & Rick Grimes

The Requirements

Zablokuj widok sąsiada z linii posesji – Jest to najbardziej oczywiste rozwiązanie problemu, ale również wiąże się z wyzwaniami. Choć może się to wydawać proste, tworzenie projekcji na drugiej wysokości oznacza wyświetlanie bardzo wysoko… jak… daleko w górę.

Moją największą radą, jak to zrobić, jest nie zwiększanie linii ogrodzenia na całej posesji, chyba że musisz 

Zdefiniowane obszary, takie jak małe patia, kuchnie na świeżym powietrzu i pokłady, są na ogół łatwiejsze do osłony niż całe podwórko. Budując wokół nich ogrodzenie, możesz odtworzyć intymne uczucie jedzenia lub rozrywki w pomieszczeniu, jednocześnie ciesząc się piękną pogodą.

Obudowy mogą mieć kształt drewnianej pergoli z listewkami, porośniętej pnącymi pnączami na patio lub pary stałych paneli kratowych wzdłuż dwóch boków podniesionego pokładu. Prefabrykowane żelazne altany można ustawić bezpośrednio na ziemi i otoczyć doniczkami winorośli i wiszącymi koszami, aby wypełnić niektóre luki.

ekran do odgradzania balkonu od sąsiada

Ekrany zewnętrzne to po prostu panele z tkanin zamocowane na metalowych stojakach. Są tanie i łatwo dostępne w sklepach z wyposażeniem zewnętrznym. Łatwo możesz odgrodzić balkon od sąsiada za pomocą takiego ekranu.

Najlepsze w nich jest to, że można je przenieść w różne miejsca, w których potrzebujesz prywatności na podwórku.

Ekrany zewnętrzne zapewniają również pełną prywatność, ponieważ sąsiad po drugiej stronie nie może dostrzec tego, co dzieje się za ekranem. Gdy nie jest używany, zawsze możesz go złożyć i schować do garażu, nie zajmując dużo miejsca. Z drugiej strony ekrany zewnętrzne są podatne na elementy, co oznacza, że ​​w krótkim czasie znikną i rozerwą się. 

  • Maecen as er felis sed mollis semper lobortis vitae phasellus
  • Maecen as er felis sed mollis semper lobortis vitae phasellus

jak osłonić się od sąsiadów

Odgrodzenie balkonu od sąsiada – bądź kreatywny. Usiądź i pomyśl, potem pojedź do castoramy i sam wpadniesz na dobry pomysł.